Artykuły
Rodzaje kółeczek do piercingu

CBR, Clicker, a może rozginane, czyli rodzaje kółeczek do piercingu.

Jeśli nie wiecie jakie kółeczko najlepiej wybrać do nosa, a jakie najlepiej sprawdzi się jako kolczyk do helixa czy concha, to ten poradnik nieco rozjaśni Wam sytuację.

Kółeczka do piercingu Septum

Szukasz kółeczka do piercingu septum? Jesteś w dobrym miejscu! Sklep internetowy Pierce Me Up Now oferuje różnorodne kółeczka do septum, wśród których z łatwością znajdziesz interesujący Cię model. Możesz wybierać z wielu typów kółek do septum typu CBR, czy rozginanych kółek continuous. Septum kółka CBR są zamykane kulką lub dyskiem z wgłębieniami. Kulkę lub dysk należy wyjąć przez pociągniecie, a następnie założyć kolczyk. Na koniec wystarczy umieścić ją ponownie pomiędzy ramionami kółeczka.

Do przekłucia septum sprawdzą się też rozginane kółka, które można łatwo założyć poprzez delikatne rozgięcie końcówki w bok w celu przełożenia kolczyka przez kanał przekłucia, a następnie zgięcie jej z powrotem tak, aby kolczyk tworzył zamknięte kółko. Takie kółko często wykonywane jest z mosiądzu lub ze stali chirurgicznej 316l z dodatkiem mosiądzu, by materiał był miękki i bardziej elastyczny, dzięki czemu rozginanie kolczyka nie wymaga użycia dużej siły czy specjalistycznych kleszczy.

Kółeczka do septum nosa

Co obejmuje oferta sklepu online Pierce Me Up Now?

Nasze kolczyki do septum to coś dla miłośników oryginalnej i nowoczesnej biżuterii. Kółka do septum z kulką są jednym z najpopularniejszych modeli, ze względu na swoją prostotę i elegancję, a także wszechstronne zastosowanie. Możesz bowiem z powodzeniem założyć je do innych przekłuć niż septum – np. do nostrila, przekłucia płatka ucha, czy daith. Oto kilka naszych propozycji:

  • złote kółeczko Cluster Beads Crystals,
  • ażurowe kółeczko z niebieskim kryształkiem,
  • kółeczko w kształcie V z białymi kryształkami,
  • rozginane kółeczko z 7 fioletowymi opalami,
  • rozginane kółeczko z plecionką i błękitnym opalem,
  • złote kółeczko z 5 grotami,
  • czarny segment ring,
  • tytanowe kółeczko z białym kryształkiem.

Do septum oferujemy też kółka CBR z prostymi kuleczkami w kilku kolorach, a także kolczyki CBR z kuleczkami i dyskami ozdobnymi. Każdy z naszych produktów wykonany jest z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów i tworzyw, co gwarantuje wygodę noszenia oraz wpływa na wytrzymałość produktu. Pamiętaj, że średnica kółeczka do septum zależy od wykonania przekłucia i wysokości Twojego sweet spota – te wartości powinien podać Ci Twój piercer.

Zainteresowała Cię ta oferta? W sklepie internetowym Pierce Me Up Now znajdziesz dużo więcej oryginalnych wyrobów jubilerskich do różnego rodzaju przekłuć. Możesz swobodnie wybierać w kolczykach o różnej grubości, średnicy, czy wzornictwie. Warto też wspomnieć, że duży wybór modeli i wariantów przekłada się na możliwość dopasowania ozdoby do własnych predyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem i składania zamówień online!

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium