Studio Piercingu
Obraz nagłówka witryny 
Profesjonalne studio piercingu w samym centrum Poznania
 
 
Więcej informacji na stronie Studia 
 
 

Studio Piercingu Pierce Me Up Now oferuje sterylny i bezpieczny piercing, począwszy od przekłuć podstawowych, po przekłucia powierzchniowe, microdermale, wybrane przekłucia intymne oraz sesje ozdobne typu corsety i piercing play.

Wszelkie zabiegi wykonujemy w odpowiednio dostosowanych gabinetach, które mają pozytywną opinię i odbiór Sanepidu. Używamy jałowych kolczyków, sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Wszelkie nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

Nasze piercerki posiadają długoletnie doświadczenie potwierdzone wieloma certyfikatami, takimi jak Kursy Piercingu podstawowe i zaawansowane, Kursy Pierwszej Pomocy, Szkolenia Sterylizacji i Dezynfekcji Medycznej, Kursy Anatomii, Szkolenia z zakresu HCV oraz Szkolenia zagraniczne min. BMXNet.
Założycielka oraz główna piercerka naszego Studio należy do Stowarzyszenia Professional Piercers Poland, które zrzesza piercerów pracujących na najwyższym poziome, stale podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.
Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i gwarantujemy opiekę od  przekłucia do całkowitego wygojenia piercingu.
Jeżeli zależy Wam na profesjonalizmie, sterylności i kompetencji – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze Studio?

Zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra, utrzymująca najwyższy poziom piercingu.


Do każdego bezpiecznego piercingu wykorzystujemy:

Jednorazowe, jałowe igły i gazy,
Sterylne rękawice chirurgiczne,
Wysterylizowane kleszcze ze stali chirurgicznej,
Jałowe kolczyki z najbezpieczniejszych materiałów takich jak:
Tytan Chirurgiczny G23
Teflon Medyczny PTFE
Bioplast


Wszystkie materiały jednorazowe wykorzystywane do piercingu są zapakowane fabrycznie.
Kolczyki i kleszcze są sterylizowane w Medycznym Autoklawie Parowym klasy B, Melag.
Regularnie wykonywane testy biologiczne i chemiczne Autoklawu gwarantują najwyższą jakość sterylizowanych materiałów.
Do dezynfekcji przekłuwanego miejsca są stosowane antyseptyczne środki najwyższej jakości, między innymi AHD1000, Octenisept, Lidocine.

Wszystkie opakowane materiały, wykorzystywane do piercingu są do wglądu klienta przed wykonaniem zabiegu.


 

CENNIK PIERCINGU

 

NASZE PIERCERKI

Anna Koch

Właścicielka Studio Pierce Me Up Now i aktywny piercer.
Piercingiem zajmuje się od 2003 roku. Członkini Stowarzyszenia Professional Piercers Poland. Stale się dokształca, aby być na bieżąco ze standardami i nowościami, które pojawiają się w dziedzinie Bodypiercingu na całym Świecie. Sukcesywnie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w zagranicznych Szkoleniach, jak BMXNet oraz wymieniając doświadczenia z piercerami z całego Świata. Jej stoicki spokój i doświadczenie gwarantują zadowolenie każdego klienta

Ukończone kursy i szkolenia:

2003 - Kurs Pierwszej Pomocy
2003 - Podstawowy Kurs Piercingu
2007 - Kurs Pierwszej Pomocy
2009 - Kurs Anatomii I stopnia
2011 - Kurs zawodowy: Specjalista Piercingu
2017 - Kurs Pierwszej Pomocy
2018 - Kurs z zakresu HCV
2018 - Kurs Sterylizacji w Branży Kosmetycznej i Medycznej
2018 - Szkolenia Wybrane zagadnienia z piercingu
2019 - 13th BMXnet Conference

Ania stawia przede wszystkim na najwyższe standardy higieny piercingu, profesjonalizm i Wasz komfort. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z dużą dawką poczucia humoru, dzięki czemu zyskała sobie ogromne grono wiernych i zadowolonych klientów.


Klaudia Jamróz

Samouk. Piercing to jej pasja, którą chce doskonalić. Z początku szkoliła się indywidualnie, dzięki czemu podstawowym piercingiem zaczęła się zajmować w 2018 roku.
W 2019 roku przeszła szczegółowe szkolenie z zakresu podstawowego piercingu u doświadczonej piercerki i właścicielki naszego Studio. Po zdanym egzaminie praktycznym, rozpoczęła pracę w Pierce Me Up Now. Obecnie nadal się doszkala pod okiem Ani, zdobywając coraz większe doświadczenie.

Ukończone kursy i szkolenia:


2019 - Kurs Pierwszej Pomocy
2019 - Kurs z zakresu HCV
2019 - Szkolenie wewnętrzne z zakresu Podstawowego Piercingu

W pracy jest rzetelna i skupiona na wykonywanym zabiegu. Jej kulturalne, ciepłe i stoickie podejście do każdego, sprawia, że klienci chętnie do niej wracają.

 


Ola Aleksandrowicz

Przygoda Oli  z piercingiem rozpoczęła się jeszcze kiedy była nastolatką. Właśnie wtedy zakochała się bezgranicznie w kolczykach. Z początku szkoliła się indywidualnie, ale chciała być lepsza dla siebie i swoich klientów. Zdecydowała się więc poszerzyć swoją wiedzę na profesjonalnym szkoleniu w Tattoo Zone pod okiem Mick Piercing.

Szkolenie tylko utwierdziło ją w tym, że piercing to coś, co kocha i w czym spełnia się każdego dnia. 
Od 2022 roku możecie ją spotkać w Studiu Pierce Me Up Now, gdzie wykonuję przekłucia podstawowe ucha i nosa.

 

 

Ukończone kursy i szkolenia:

2021 - Szkolenie z podstaw piercingu w Tatoo Zone pod okiem Mick Piercing

2023 - Kurs Pierwszej Pomocy

2023 - Kurs z zakresu HCV

2022 - wewnętrzny kurs z podstawowego piercingu w Pierce Me Up Now

 

Ola kocha tworzyć kompozycje w złocie, a jeśli się do tego błyszczy to już w ogóle fantastycznie! Jeżeli więc podobnie jak Ola macie zamiłowanie do cyrkonii to zapraszamy na przekłucia w stylu blink blink💎💎.


 

REGULAMIN STUDIA

 

REGULAMIN STUDIA PIERCINGU PIERCE ME UP NOW

 

 • Klient decydując się na wykonanie piercingu w studiu Pierce Me Up Now zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu studia akceptując równocześnie jego warunki.

 • Wykonujemy usługę piercingu u osób pełnoletnich, Klient musi okazać dowód tożsamości.

 • Studio dopuszcza wykonanie piercingu u osoby niepełnoletniej. Wymagany minimalny wiek to ukończone 16 lat. Wyjątek stanowią przekłucia powierzchniowe i intymne – tylko dla pełnoletnich!

 • Osoba niepełnoletnia może przyjść na przekłucie z Rodzicem lub Opiekunem prawnym, który na miejscu wypełni zgodę na piercing lub Rodzic może przyjść do Studia i wypełnić zgodę przed terminem przekłucia. Rodzic/ Opiekun Prawny powinien dopełnić formalności najpóźniej 24h przed wyznaczonym terminem zabiegu.

 • W przypadku przekłucia płatków uszu u dzieci – minimalny wiek to ukończone 8 lat. Obecność Rodzica podczas zabiegu jest wymagana!

 • Klient ma obowiązek poinformować studio przed ustaleniem terminu o wszelkich dolegliwościach/schorzeniach zdrowotnych, które w rezultacie mogą skutkować uniemożliwieniem wykonania usługi piercingu w wyznaczonym dniu.

 • Studio nie wykonuje zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających.

 • Studio zapewnia sterylność używanych do zabiegu narzędzi i materiałów.

 • Zastrzegamy sobie prawa autorskie do wykonywanych zdjęć jak i do zdjęć naszych prac przesłanych przez klientów.

 • Wszelkie wnioski, skargi bądź reklamacje prosimy kierować wyłącznie na adres mailowy piercemeupnow@gmail.com W innym przypadku roszczenia zostają automatycznie uznane za niebyłe i nie będą rozpatrzone.

 • Studio Pierce Me Up Now nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad pielęgnacji podczas procesu gojenia, ani za procesy niezależne -migracja, naderwanie, blow out, wyrwanie kolczyka.

   

KONTROLE, WYMIANY, KONSULTACJE:

Każdy Klient naszego Studia po wykonaniu piercingu otrzymuje kartę kontroli, z tą kartą można skorzystać z 3 wizyt kontrolnych na etapie gojenia piercingu.

Kontrole/wymiany umawiane są:

 • od wtorku do piątku w godz 9:00 - 10:30
 • w soboty od 9:00 do 9.30

Kontrola wymaga dokonania rezerwacji!

Z uwagi na przyjmowanie wielu kontroli, prosimy o umawianie wizyty z min. 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem.

Jeśli umawiasz kontrolę na ostatnią chwilę to niestety może się zdarzyć, że po prostu nie będziemy w stanie Cię przyjąć.

 

Zapisy na wizyty kontrolne przyjmowane są:

osobiście

pod nr tel: 600 085 958 

przez nasze social media:

FB: www.fb.com//PoznanPiercing
Ig:@piercingpoznan(DM)

UWAGA! Nie umawiamy wizyt kontrolnych przez wiadomości SMS ani przez Booksy!

Podczas standardowej kontroli pobieramy opłatę 10 zł za zużyte podczas kontroli materiały (rękawiczki, podkłady, gaziki, środki dezynfekcji). W przypadku kontroli, która wymaga dodatkowych działań jak np. wymiana kolczyka na dłuższy, skrócenie pręta w kolczyku będą obowiązywać dodatkowe opłaty zgodne z cenami sklepu.

Uwaga dodatkowa kontrola lub kontrola bez okazania karty klienta jest w cenie 30 zł.

Kontrolę można odwołać z minimum 24h wyprzedzeniem, w innym wypadku kontrola będzie uznana za wykorzystaną.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą kartę kontroli, prosimy o punktualne* przybycie na umówioną wizytę bez osób towarzyszących, wyjątek to Opiekun Prawny osoby niepełnoletniej :)

* pamiętaj, że na czas Twojej kontroli piercer ma przeznaczone 10 minut, jeśli spóźnisz się 5 minut możesz nie zostać przyjęty, dlatego zalecamy pojawić się chwilę wcześniej i zaczekać w poczekalni zewnętrznej (przed Studiem) aż piercerka Cię zawoła :)

UWAGA

Jeśli Klient w okresie gojenia działał na własną rękę, sam zdejmował lub zakładał w niewygojonym kanale przekłucia biżuterię, rażąco zlekceważył zalecenia pielęgnacji piercingu, stosował inne środki pielęgnacji niż zalecone doprowadzając w ten sposób do znacznych powikłań to koszt kontroli określany będzie indywidualnie przez piercera stosownie do poświęconego na kontrolę czasu i zużytych materiałów.

Tylko i wyłącznie w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu piercingu: jak infekcja – charakteryzująca się pulsującym bólem i obrzękiem tak dużym, że kolczyk nie ma miejsca, lub w sytuacji, gdy Klientowi wypadnie kolczyk w niewygojonym przekłuciu dopuszczamy umówienie kontroli awaryjnej w godzinach niestandardowych !

 

KONSULTACJE:

konsultacja przekłucia wykonanego w innym studiu, podczas której ustalamy przyczynę problemu i zalecamy dalsze działania jest w cenie 50 zł

Zapisy na konsultacje przyjmowane są:

osobiście

pod nr tel: 600 085 958 

przez nasze social media:

FB: www.fb.com//PoznanPiercing
Ig:@piercingpoznan(DM)

 

WYMIANA KOLCZYKA PRZEZ PIERCERA

 

Na wymiany kolczyków przyjmujemy zapisy. Kolczyki wymieniamy tylko w pełni wygojonych przekłuciach.

Wymiana kolczyków: 1 szt.15 zł, do 3 szt. 30 zł, powyżej 3 szt 50 zł

Przed przyjściem na umówioną wymianę prosimy o przejrzenie asortymentu kolczyków w naszym sklepie on-line  www.piercemeupnow.pl , jest taki sam jak w naszym sklepie stacjonarnym.

 

Jeśli marzy Wam się kolczyk, to zróbcie to mądrze, dobrze i u odpowiedniej osoby z doświadczeniem i wiedzą!  MY Wam zawsze służymy pomocą! 


 

Tu nas znajdziesz!

Pierce Me Up Now Studio & Shop

Półwiejska 17/10, 61-885 Poznań

 

WIRTUALNY SPACER 

 

Godz. otwarcia:

 

Poniedziałek NIECZYNNE

 

Wtorek - Piątek         9:00- 18:00

Sobota                 9:00 14:00

 

Zapisy na piercing:

Tel: 600 085 958

  Fb/PoznanPiercing/

Booksy: http://piercemeupnow.booksy.com

  


 GALERIA:

Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium