Studio Piercingu
Obraz nagłówka witryny 
Profesjonalne studio piercingu w samym centrum Poznania
 
 
Więcej informacji na stronie Studia 
 
 

Studio Piercingu Pierce Me Up Now oferuje sterylny i bezpieczny piercing, począwszy od przekłuć podstawowych, po przekłucia powierzchniowe, microdermale, wybrane przekłucia intymne oraz sesje ozdobne typu corsety i piercing play.

Wszelkie zabiegi wykonujemy w odpowiednio dostosowanych gabinetach, które mają pozytywną opinię i odbiór Sanepidu. Używamy jałowych kolczyków, sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Wszelkie nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

Nasze piercerki posiadają długoletnie doświadczenie potwierdzone wieloma certyfikatami, takimi jak Kursy Piercingu podstawowe i zaawansowane, Kursy Pierwszej Pomocy, Szkolenia Sterylizacji i Dezynfekcji Medycznej, Kursy Anatomii, Szkolenia z zakresu HCV oraz Szkolenia zagraniczne min. BMXNet.
Założycielka oraz główna piercerka naszego Studio należy do Stowarzyszenia Professional Piercers Poland, które zrzesza piercerów pracujących na najwyższym poziome, stale podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.
Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i gwarantujemy opiekę od  przekłucia do całkowitego wygojenia piercingu.
Jeżeli zależy Wam na profesjonalizmie, sterylności i kompetencji – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze Studio?

Zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra, utrzymująca najwyższy poziom piercingu.


Do każdego bezpiecznego piercingu wykorzystujemy:

Jednorazowe, jałowe igły i gazy,
Sterylne rękawice chirurgiczne,
Wysterylizowane kleszcze ze stali chirurgicznej,
Jałowe kolczyki z najbezpieczniejszych materiałów takich jak:
Tytan Chirurgiczny G23
Teflon Medyczny PTFE
Bioplast


Wszystkie materiały jednorazowe wykorzystywane do piercingu są zapakowane fabrycznie.
Kolczyki i kleszcze są sterylizowane w Medycznym Autoklawie Parowym klasy B, Melag.
Regularnie wykonywane testy biologiczne i chemiczne Autoklawu gwarantują najwyższą jakość sterylizowanych materiałów.
Do dezynfekcji przekłuwanego miejsca są stosowane antyseptyczne środki najwyższej jakości, między innymi AHD1000, Octenisept, Lidocine.

Wszystkie opakowane materiały, wykorzystywane do piercingu są do wglądu klienta przed wykonaniem zabiegu.


 

CENNIK PIERCINGU

 

NASZE PIERCERKI

Anna Koch

Właścicielka Studio Pierce Me Up Now i aktywny piercer.
Piercingiem zajmuje się od 2003 roku. Członkini Stowarzyszenia Professional Piercers Poland. Stale się dokształca, aby być na bieżąco ze standardami i nowościami, które pojawiają się w dziedzinie Bodypiercingu na całym Świecie. Sukcesywnie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w zagranicznych Szkoleniach, jak BMXNet oraz wymieniając doświadczenia z piercerami z całego Świata. Jej stoicki spokój i doświadczenie gwarantują zadowolenie każdego klienta

Ukończone kursy i szkolenia:

2003 - Kurs Pierwszej Pomocy
2003 - Podstawowy Kurs Piercingu
2007 - Kurs Pierwszej Pomocy
2009 - Kurs Anatomii I stopnia
2011 - Kurs zawodowy: Specjalista Piercingu
2017 - Kurs Pierwszej Pomocy
2018 - Kurs z zakresu HCV
2018 - Kurs Sterylizacji w Branży Kosmetycznej i Medycznej
2018 - Szkolenia Wybrane zagadnienia z piercingu
2019 - 13th BMXnet Conference

Ania stawia przede wszystkim na najwyższe standardy higieny piercingu, profesjonalizm i Wasz komfort. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z dużą dawką poczucia humoru, dzięki czemu zyskała sobie ogromne grono wiernych i zadowolonych klientów.


Klaudia Jamróz

Samouk. Piercing to jej pasja, którą chce doskonalić. Z początku szkoliła się indywidualnie, dzięki czemu podstawowym piercingiem zaczęła się zajmować w 2018 roku.
W 2019 roku przeszła szczegółowe szkolenie z zakresu podstawowego piercingu u doświadczonej piercerki i właścicielki naszego Studio. Po zdanym egzaminie praktycznym, rozpoczęła pracę w Pierce Me Up Now. Obecnie nadal się doszkala pod okiem Ani, zdobywając coraz większe doświadczenie.

Ukończone kursy i szkolenia:


2019 - Kurs Pierwszej Pomocy
2019 - Kurs z zakresu HCV
2019 - Szkolenie wewnętrzne z zakresu Podstawowego Piercingu

W pracy jest rzetelna i skupiona na wykonywanym zabiegu. Jej kulturalne, ciepłe i stoickie podejście do każdego, sprawia, że klienci chętnie do niej wracają.

 


 

Róża Jędrzejczak

 

Przygoda Różyczki z piercingiem zaczęła się na naszym fotelu, gdzie jako klientka Ani tworzyła swoja piercingową kompozycję  i tak przy okazji złapała bakcyla do piercingu! Z czasem piercing stał się jej pasją i zaczęła myśleć o tym, żeby przekłuwać innych. Skończyła szkolenie z podstaw piercingu u Conora w CrM Bodymodifications w Warszawie , a zaraz po tym zaczęła praktykę pod czujnym okiem Ani w Pierce Me Up Now. W pracy daje z siebie wszystko, cały czas się doszkala, zarówno dla siebie, jak i dla zadowolenia każdego klienta.

 

Ukończone kursy i szkolenia:

2021 - Szkolenie z podstaw piercingu w CRM Bodymodifications w Warszawie

2021 - Kurs Pierwszej Pomocy

2021 - Kurs z zakresu HCV

2021 - wewnętrzny kurs z podstawowego piercingu w Pierce Me Up Now

 

Róża jest bardzo pozytywną  i ciepłą osobą, która obdarza Was opieką już od momentu przekroczenia progu naszego Studia . Ma  niewyczerpane zasoby  cierpliwości , możecie więc być pewni , że odpowie na każde wasze pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości w zakresie pielęgnacji piercingu.  Różyczka najbardziej lubi tworzyć kompozycje z wykorzystaniem labretów z kryształowymi clusterami.

 

 

 


 

REGULAMIN STUDIA

 

 

REGULAMIN STUDIA PIERCINGU PIERCE ME UP NOW

 

 • Klient decydując się na wykonanie piercingu w studiu Pierce Me Up Now zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu studia akceptując równocześnie jego warunki.

 • Wykonujemy usługę piercingu u osób pełnoletnich, Klient musi okazać dowód tożsamości.

 

 • Studio dopuszcza wykonanie piercingu u osoby niepełnoletniej. Wymagany minimalny wiek to ukończone 16 lat. Wyjątek stanowią przekłucia powierzchniowe i intymne – tylko dla pełnoletnich!

   

 • Osoba niepełnoletnia może przyjść na przekłucie z Rodzicem lub Opiekunem prawnym, który na miejscu wypełni zgodę na piercing lub Rodzic może przyjść do Studia i wypełnić zgodę przed terminem przekłucia. Rodzic/ Opiekun Prawny powinien dopełnić formalności najpóźniej 24h przed wyznaczonym terminem zabiegu.

   

 • W przypadku przekłucia płatków uszu u dzieci – minimalny wiek to ukończone 8 lat. Obecność Rodzica podczas zabiegu jest wymagana!

   

 • Klient ma obowiązek poinformować studio przed ustaleniem terminu o wszelkich dolegliwościach/schorzeniach zdrowotnych, które w rezultacie mogą skutkować uniemożliwieniem wykonania usługi piercingu w wyznaczonym dniu.

   

 • Studio nie wykonuje zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających.

   

 • Studio zapewnia sterylność używanych do zabiegu narzędzi i materiałów.

   

 • Zastrzegamy sobie prawa autorskie do wykonywanych zdjęć jak i do zdjęć naszych prac przesłanych przez klientów.

   

 • Wszelkie wnioski, skargi bądź reklamacje prosimy kierować wyłącznie na adres mailowy piercemeupnow@gmail.com W innym przypadku roszczenia zostają automatycznie uznane za niebyłe i nie będą rozpatrzone.

 • Studio Pierce Me Up Now nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad pielęgnacji podczas procesu gojenia, ani za procesy niezależne -migracja, naderwanie, blow out, wyrwanie kolczyka.

   

KONTROLE, WYMIANY, KONSULTACJE:

Klient Studia otrzymuje po wykonaniu piercingu kartę kontroli, karta ta upoważnia klienta do 3 wizyt kontrolnych.

Kontrole i wymiany umawiane są od wtorku do soboty od godz: 9:00 

Kontrola przekłucia na etapie gojenia - po okazaniu karty kontroli Klienta 10 zł. Jest to koszt zużycia materiałów podczas wizyty kontrolnej.

Dodatkowa kontrola dla Klientów Studia/ kontrola bez karty klienta  30 zł

Konsultacje dla Klientów innego Studia 45 zł

Nie pojawienie się na umówionej kontroli jest równoznaczne z jej wykorzystaniem. Kontrolę można anulować z min. 24 h wyprzedzeniem!

 

WYMIANA KOLCZYKA PRZEZ PIERCERA

 

Na wymiany kolczyków przyjmujemy zapisy. Kolczyki wymieniamy tylko w pełni wygojonych przekłuciach.

 

Wymiana kolczyków: 1 szt.15 zł, do 3 szt. 30 zł, powyżej 3 szt 50 zł

 

Przed przyjściem na umówioną wymianę prosimy o przejrzenie asortymentu kolczyków w naszym sklepie on-line  www.piercemeupnow.pl , jest taki sam jak w naszym sklepie stacjonarnym.

 

Jeśli marzy Wam się kolczyk, to zróbcie to mądrze, dobrze i u odpowiedniej osoby z doświadczeniem i wiedzą!  MY Wam zawsze służymy pomocą! 


 

Tu nas znajdziesz!

Pierce Me Up Now Studio & Shop

Półwiejska 17/10, 61-885 Poznań

 

WIRTUALNY SPACER 

 

Godz. otwarcia:

 

Poniedziałek NIECZYNNE

 

Wtorek - Piątek         9:00- 18:00

Sobota                 9:00 14:00

 

Zapisy na piercing:

Tel: 600 085 958

  Fb/PoznanPiercing/

Booksy: http://piercemeupnow.booksy.com

  


 GALERIA:

Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium