Studio Piercingu
Profesjonalne studio piercingu w samym centrum Poznania

Studio Piercingu Pierce Me Up Now oferuje sterylny i bezpieczny piercing, począwszy od przekłuć podstawowych, po przekłucia powierzchniowe, microdermale, wybrane przekłucia intymne oraz sesje ozdobne typu corsety i piercing play.

Wszelkie zabiegi wykonujemy w odpowiednio dostosowanych gabinetach, które mają pozytywną opinię i odbiór Sanepidu. Używamy jałowych kolczyków, sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Wszelkie nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

Nasze piercerki posiadają długoletnie doświadczenie potwierdzone wieloma certyfikatami, takimi jak Kursy Piercingu podstawowe i zaawansowane, Kursy Pierwszej Pomocy, Szkolenia Sterylizacji i Dezynfekcji Medycznej, Kursy Anatomii, Szkolenia z zakresu HCV oraz Szkolenia zagraniczne min. BMXNet.
Założycielka oraz główna piercerka naszego Studio należy do Stowarzyszenia Professional Piercers Poland, które zrzesza piercerów pracujących na najwyższym poziome, stale podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.
Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i gwarantujemy opiekę od  przekłucia do całkowitego wygojenia piercingu.
Jeżeli zależy Wam na profesjonalizmie, sterylności i kompetencji – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze Studio?

Zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra, utrzymująca najwyższy poziom piercingu.


Do każdego bezpiecznego piercingu wykorzystujemy:

Jednorazowe, jałowe igły i gazy,
Sterylne rękawice chirurgiczne,
Wysterylizowane kleszcze ze stali chirurgicznej,
Jałowe kolczyki z najbezpieczniejszych materiałów takich jak:
Tytan Chirurgiczny G23
Teflon Medyczny PTFE
Bioplast


Wszystkie materiały jednorazowe wykorzystywane do piercingu są zapakowane fabrycznie.
Kolczyki i kleszcze są sterylizowane w Medycznym Autoklawie Parowym klasy B, typu Melag 15EN.
Regularnie wykonywane testy biologiczne i chemiczne Autoklawu gwarantują najwyższą jakość sterylizowanych materiałów.
Do dezynfekcji przekłuwanego miejsca są stosowane antyseptyczne środki najwyższej jakości, między innymi AHD1000, Octenisept, Lidocine.

Wszystkie opakowane materiały, wykorzystywane do piercingu są do wglądu klienta przed wykonaniem zabiegu.


 

CENNIK PIERCINGU

 

NASZE PIERCERKI

Anna Koch

Właścicielka Studio Pierce Me Up Now i aktywny piercer.
Piercingiem zajmuje się od 2003 roku. Członkini Stowarzyszenia Professional Piercers Poland. Stale się dokształca, aby być na bieżąco ze standardami i nowościami, które pojawiają się w dziedzinie Bodypiercingu na całym Świecie. Sukcesywnie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w zagranicznych Szkoleniach, jak BMXNet oraz wymieniając doświadczenia z piercerami z całego Świata. Jej stoicki spokój i doświadczenie gwarantują zadowolenie każdego klienta

Ukończone kursy i szkolenia:

2003 - Kurs Pierwszej Pomocy
2003 - Podstawowy Kurs Piercingu
2007 - Kurs Pierwszej Pomocy
2009 - Kurs Anatomii I stopnia
2011 - Kurs zawodowy: Specjalista Piercingu
2017 - Kurs Pierwszej Pomocy
2018 - Kurs z zakresu HCV
2018 - Kurs Sterylizacji w Branży Kosmetycznej i Medycznej
2018 - Szkolenia Wybrane zagadnienia z piercingu
2019 - 13th BMXnet Conference

Ania stawia przede wszystkim na najwyższe standardy higieny piercingu, profesjonalizm i Wasz komfort. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z dużą dawką poczucia humoru, dzięki czemu zyskała sobie ogromne grono wiernych i zadowolonych klientów.


Klaudia Jamróz

Samouk. Piercing to jej pasja, którą chce doskonalić. Z początku szkoliła się indywidualnie, dzięki czemu podstawowym piercingiem zaczęła się zajmować w 2018 roku.
W 2019 roku przeszła szczegółowe szkolenie z zakresu podstawowego piercingu u doświadczonej piercerki i właścicielki naszego Studio. Po zdanym egzaminie praktycznym, rozpoczęła pracę w Pierce Me Up Now. Obecnie nadal się doszkala pod okiem Ani, zdobywając coraz większe doświadczenie.

Ukończone kursy i szkolenia:


2019 - Kurs Pierwszej Pomocy
2019 - Kurs z zakresu HCV
2019 - Szkolenie wewnętrzne z zakresu Podstawowego Piercingu

W pracy jest rzetelna i skupiona na wykonywanym zabiegu. Jej kulturalne, ciepłe i stoickie podejście do każdego, sprawia, że klienci chętnie do niej wracają.

 


 

Róża Jędrzejczak

 

Przygoda Różyczki z piercingiem zaczęła się na naszym fotelu, gdzie jako klientka Ani tworzyła swoja piercingową kompozycję  i tak przy okazji złapała bakcyla do piercingu! Z czasem piercing stał się jej pasją i zaczęła myśleć o tym, żeby przekłuwać innych. Skończyła szkolenie z podstaw piercingu u Conora w CrM Bodymodifications w Warszawie , a zaraz po tym zaczęła praktykę pod czujnym okiem Ani w Pierce Me Up Now. W pracy daje z siebie wszystko, cały czas się doszkala, zarówno dla siebie, jak i dla zadowolenia każdego klienta.

 

Ukończone kursy i szkolenia:

2021 - Szkolenie z podstaw piercingu w CRM Bodymodifications w Warszawie

2021 - Kurs Pierwszej Pomocy

2021 - Kurs z zakresu HCV

2021 - wewnętrzny kurs z podstawowego piercingu w Pierce Me Up Now

 

Róża jest bardzo pozytywną  i ciepłą osobą, która obdarza Was opieką już od momentu przekroczenia progu naszego Studia . Ma  niewyczerpane zasoby  cierpliwości , możecie więc być pewni , że odpowie na każde wasze pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości w zakresie pielęgnacji piercingu.  Różyczka najbardziej lubi tworzyć kompozycje z wykorzystaniem labretów z kryształowymi clusterami.

 


 

REGULAMIN STUDIA

Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usług piercingu, pod warunkiem ukończonego 16 roku życia oraz po dostarczeniu do Studia pisemnej zgody rodzica/opiekuna prawnego wraz z ksero dowodu osobistego rodzica/opiekuna lub w obecności Rodzica. Zgodę przesyłamy/ wydajemy po uprzednim umówieniu terminu :)
(wyjątek stanowi piercing płatka ucha - minimalny wiek 8 rok życia, oraz przekłucia intymne oraz powierzchniowe tylko osoby powyżej 18 roku życia).

KONTROLE, WYMIANY, KONSULTACJE:
 
Kontrole i wymiany umawiane od Wtorku do Soboty od godz: 9:00
Kontrola przekłucia na etapie gojenia - po okazaniu karty kontroli Klienta 10 zł
Dodatkowa kontrola dla Klientów Studia 30 zł
Konsultacje dla Klientów innego Studia 45 zł
Nie pojawienie się na umówionej kontroli jest równoznaczne z jej wykorzystaniem. Kontrolę można anulować z min. 24 h wyprzedzeniem!
 
WYMIANA KOLCZYKA PRZEZ PIERCERA
Na wymiany kolczyków przyjmujemy zapisy.
Wymiana kolczyków: 1 szt.15 zł, 3 szt. 30 zł, powyżej 3 szt 50 zł
Przed przyjściem na umówioną wymianę prosimy o przejrzenie asortymentu kolczyków w naszym sklepie on-line www.piercemeupnow.pl , jest taki sam jak w naszym sklepie stacjonarnym.
 
 
Na kontrolę, wymianę oraz piercing prosimy przychodzić bez osób towarzyszących.
 
Wejście do studia tylko w maseczce zakrywającej nos i usta, rękawiczki mile widziane, przy wejściu prosimy zdezynfekować ręce.
 


Studio Pierce Me Up Now nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad pielęgnacji podczas procesu gojenia, ani za procesy niezależne -migracja, naderwanie, blow out, wyrwanie kolczyka.

Jeśli marzy Wam się kolczyk, to zróbcie to mądrze, dobrze i u odpowiedniej osoby z doświadczeniem i wiedzą!  MY Wam zawsze służymy pomocą! 


 

Tu nas znajdziesz!

Pierce Me Up Now Studio & Shop

Półwiejska 17/10, 61-885 Poznań

 

Godz. otwarcia:

 

Poniedziałek NIECZYNNE

 

Wtorek - Piątek         9:00- 18:00

Sobota                 9:00 14:00

 

Zapisy na piercing:

600 085 958 lub  Fb/PoznanPiercing/

  


 GALERIA:

Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa Darmowa dostawa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl