Artykuły
Rodzaje kółeczek do piercingu

CBR, Clicker, a może rozginane, czyli rodzaje kółeczek do piercingu.

Jeśli nie wiecie jakie kółeczko najlepiej wybrać do nosa, a jakie najlepiej sprawdzi się jako kolczyk do helixa czy concha, to ten poradnik nieco rozjaśni Wam sytuację.

W naszym sklepie z piercingiem znajdziesz różnorodną biżuterię, w tym kolczyk do nosa nostril. To ozdoba do przekłucia płatka nosa, która została wykonana z najbezpieczniejszych certyfikowanych materiałów. Oferujemy kolczyki typu nostril w wielu kształtach, kolorach i wzorach. 

Nostril kolczyk do nosa

Kolczyki do piercingu nosa nostril od Pierce Me Up Now

Kolczyki nostril nadają się zarówno na świeże, jak i zagojone przekłucie nosa. Warto jednak zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonane są kolczyki do nostrila. Na świeże przekłucie nosa oraz dla osób uczulonych na nikiel polecamy wykonane z najwyższej jakości tytanu chirurgicznego g23 kolczyki do nosa typu pigmej. Zakręcony kolczyk do nosa z haczykiem utrzymuje kolczyk na miejscu, ograniczając wysuwanie się kolczyka. Bezpiecznym kolczykiem na świeży piercing nosa jest także kolczyk D-ring, to kolczyk w kształcie litery D, prosty w miejscu przekłucia, a jednocześnie wyglądający z zewnątrz jak upragnione kółeczko.

Na wygojone przekłucie nosa typu nostril polecamy szeroki wybór kolczyków do nosa ze stali chirurgicznej 316l, bioflexu i bioplastu. Mogą być to proste lub zakręcone kolczyki z delikatnymi ozdobami,  kryształkami, opalami. Wedle swoich upodobań można zdecydować się też na kółeczko do nosa, inaczej nazywane nostril ring. Może być to gładki kolczyk nostril kółko typu clicker, kółeczko rozginane z wieloma wzorami, z kryształkami lub opalami lub wersje bardziej minimalistyczne. Rodzaj i kształt kolczyka można wybrać wedle swoich upodobań.

Koczyk w nosie nostril i wiele więcej – sprawdź ofertę!

Nostril to kolczyk, który oferuje nasz sklep internetowy Pierce Me Up Now. To jednak nie wszystko – nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju biżuterię do takich przekłuć jak helix, septum, industrial, a także kolczyki do pępka, brwi czy języka. Zachęcamy do zakupów online!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium