Artykuły
Rodzaje kółeczek do piercingu

CBR, Clicker, a może rozginane, czyli rodzaje kółeczek do piercingu.

Jeśli nie wiecie jakie kółeczko najlepiej wybrać do nosa, a jakie najlepiej sprawdzi się jako kolczyk do helixa czy concha, to ten poradnik nieco rozjaśni Wam sytuację.

Sklep internetowy Pierce Me Up Now to miejsce, w którym znajdziesz rozmaite kolczyki septum do nosa. To biżuteria, którą umieszcza się w przegrodzie nosowej, ozdabiając w ten sposób twarz. Do przekłucia typu septum należy wybierać kolczyki wykonane wyłącznie z bezpiecznych materiałów. Dlatego w naszym sklepie z piercingiem znajdziesz propozycje z certyfikowanych materiałów, w dodatku w wielu różnych opcjach kolorystycznych i rozmiarowych. W ofercie dostępne są kolczyki do septum w nosie zarówno w wersji minimalistycznej, jak i bogato ozdobione drobnymi błyskotkami. 

Septum od nosa

Septum kolczyk – sprawdź, co oferuje nasz sklep

Wybierając konkretny model kolczyka, warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego zrobione są dane wyroby. Kolczyk do septum powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju przekłucia. Na świeże przekłucie nosa oraz dla osób uczulonych na nikiel polecamy wykonane z najwyższej jakości tytanu chirurgicznego g23 podkówki oraz kółeczka do septum. To bezpieczne rozwiązanie, które uchroni Cię przed podrażnieniem.

Natomiast na wygojone przekłucie nosa typu septum polecamy szeroki wybór kolczyków do nosa ze stali chirurgicznej 316l, mosiądzu, bioflexu i bioplastu. W zależności od upodobań może być to prosta podkówka dostępna w wielu kolorach, kółeczko do nosa, a nawet banan, jeśli nie chcesz by kolczyk był bardzo widoczny. Tak duży wybór sprawia, że kolczyki do piercingu nosa septum od Pierce Me Up Now to coś, co przypadnie do gustu różnym osobom, bez względu na wyczucie estetyki czy styl.

Kółko do septum może być zamykane na bezpieczny i prosty w obsłudze zatrzask clicker. Clickery do nosa mogą być gładkie lub posiadać ozdobne kamienie, żłobienia i ornamenty, kryształki czy kuleczki. Możesz też wybrać kółko z prostą lub ozdobną kuleczką CBR, lub kółeczko rozginane continuous. Postaw na modne i bezpieczne kolczyki septum – zrób zakupy w sklepie online Pierce Me Up Now!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium