Artykuły
Rodzaje kółeczek do piercingu

CBR, Clicker, a może rozginane, czyli rodzaje kółeczek do piercingu.

Jeśli nie wiecie jakie kółeczko najlepiej wybrać do nosa, a jakie najlepiej sprawdzi się jako kolczyk do helixa czy concha, to ten poradnik nieco rozjaśni Wam sytuację.

Zagięte kolczyki do nosa

Idealna biżuteria powinna być nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna. Dobrym wyborem jest dostępny w naszej ofercie pigmej – kolczyk, który pięknie się prezentuje, a w dodatku jest łatwy w założeniu. Zakręcony kolczyk do nosa przeznaczony jest do przekłuć typu nostril, ze względu na specyficzną budowę.

Mimo bardzo prostego sposobu zakładania, kolczyk pigmej stabilnie utrzymuje się na swoim miejscu. Poprawnie założony i dopasowany pod względem rozmiaru zagięty kolczyk nie powinien wypadać z przekłucia podczas np. mycia twarzy. Poznaj zagięte kolczyki do nosa dostępne w sklepie internetowym Pierce Me Up Now!

Zagięte i proste

Stylowy i funkcjonalny pigmej – kolczyk od Pierce Me Up Now

W naszym sklepie z piercingiem znajdziesz zagięte kolczyki do nosa do przekłuć typu nostril, dostępne w wielu fantazyjnych wzorach i kolorach. Kolczyki do nostrila mogą być w minimalistycznym stylu z malutką kuleczką, lub ozdobne – szczególnie polecamy kolczyki do nosa z kryształkami i opalami. W naszym sklepie z kolczykami do piercingu znajdziesz różnorodność modeli, co zapewni szeroki wybór wedle Twoich upodobań. Proponujemy m.in.:

  • kolczyk do nostrila crystal gold balls,
  • kolczyk do nostrila black z malutkimi kuleczkami,
  • stalowy zagięty kolczyk do nosa,
  • zagięty czarny kolczyk do nosa z białym kryształkiem,
  • złoty kolczyk do nosa flower balls,
  • zakręcony kolczyk do nosa różowe złoto z białym kryształkiem,
  • zagięty kolczyk do nosa z fioletowym opalem,
  • kolczyk do nosa ze złotą ozdobną półobręczą.

Każdy rodzaj kolczyka typu pigmej jest wykonany z solidnych i bezpiecznych materiałów. Kolczyk do nosa może mieć zakręcony lub zagięty kształt – wybór odpowiedniego modelu jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji oraz rodzaju przekłucia. 

O czym warto pamiętać?

Na świeże przekłucie nosa oraz dla osób uczulonych na nikiel polecamy wykonane z najwyższej jakości tytanu chirurgicznego g23 kolczyki do nosa. Na wygojony piercing nosa proponujemy bezpieczne kolczyki ze stali chirurgicznej 316l, bioflexu i bioplastu. Kolczyk do nosa może być zagięty w kształt litery L łatwiejszy do samodzielnego założenia lub kolczyk zakręcony ze spiralnym haczykiem typu pigmej, oba utrzymują kolczyk na miejscu, ograniczając wysuwanie się kolczyka. 

Oferta online sklepu Pierce Me Up Now

Kolczyki do nosa dostępne w naszym asortymencie to nie tylko kolczyk do nosa nostril (np. nostril kółeczko), ale cała masa produktów dla każdego! Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami Pierce Me Up Now, czyli biżuterią w rozmaitych kształtach, rozmiarach i wzorach. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium