Artykuły
Rodzaje kółeczek do piercingu

CBR, Clicker, a może rozginane, czyli rodzaje kółeczek do piercingu.

Jeśli nie wiecie jakie kółeczko najlepiej wybrać do nosa, a jakie najlepiej sprawdzi się jako kolczyk do helixa czy concha, to ten poradnik nieco rozjaśni Wam sytuację.

Szukasz ładnych kółeczek, które podkreślą Twoje przekłucie w płatku ucha? Oferujemy kółeczka w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarowych. Nasze kółeczka do piercingu lobe/ upper lobe wykreują zupełnie nowy styl w Twoich przekłuciach.
Tak szeroki wybór sklepu Pierce Me Up Now pozwala na znalezienie kolczyka, który przypadnie Ci do gustu. Możesz wybierać z wielu typów kółek do piercingu:
kółko clicker, CBR, czy rozginane kółeczko continuous.

Kolczyki do płatka ucha , kółko do upper lobe / lobe, kółko do płatka ucha, kółeczko hoop, kółko huggie

Kolczyk kółko dp płatka ucha od Pierce Me Up Now
Różnorodne kółeczka do piercingu dostępne w naszej ofercie obejmują takie propozycje jak m.in.:

kolczyk huggie z krzyżem
kolczyk kółko z kulką,
kółeczko clicker
rozginane kółeczko z kryształkami
kółko z wężem
tęczowe stalowe kółeczko typu clicker,
złoty clicker z koralikami milgrain,
czarne rozginane kółeczko


Do płatka ucha szczególnie polecamy Huggie czyli grubsze kółeczka na zatrzask. Kółeczka typu huggies to kolczyki idealne do płatka ucha, a więc do piercingu lobe i upper lobe.
Charakteryzują się cieńszym pręcikiem, który przechodzi przez kanał przekłucia i grubszą częścią obręczy, która stanowi część ozdobną. Podobnie jak clickery te kółeczka zamykają się na zatrzask, co pozwala na wygodne założenie i komfortowe noszenie kolczyka.

Obręcz kółka może być zupełnie gładka, lub wysadzana kryształkami. W sklepie Pierce Me Up Now znajdziecie kilkanaście modeli kółeczek huggies w wielu kolorach i wielkościach.

Wybierając konkretny model kolczyka warto zwrócić uwagę na jego rozmiar. Pamiętaj, że średnica kółeczka do piercingu zależy od wykonania przekłucia i powinien Ci ja podać Twój piercer. Jeśli spodobały Ci się nasze propozycje, to zachęcamy do zapoznania się  z pozostałym asortymentem!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium