Artykuły
Rodzaje kółeczek do piercingu

CBR, Clicker, a może rozginane, czyli rodzaje kółeczek do piercingu.

Jeśli nie wiecie jakie kółeczko najlepiej wybrać do nosa, a jakie najlepiej sprawdzi się jako kolczyk do helixa czy concha, to ten poradnik nieco rozjaśni Wam sytuację.

Kolczyki do piercingu nosa

W naszym sklepie z piercingiem znajdziecie różnorodne kolczyki do nosa.
Oferujemy zarówno kolczyki do nosa typu nostril - przekłucie płatka nosa  jak i kolczyki do septum, czyli przekłucia przegrody nosowej. W naszych sklepie online znajdziecie  kolczyki do piercingu  z najbezpieczniejszych certyfikowanych materiałów dostępnych w wielu kształtach.

Na świeże przekłucie nosa polecamy kolczyki z najwyższej jakości tytanu chirurgicznego g23,  na wygojony piercing nosa proponujemy bezpieczne kolczyki ze stali chirurgicznej 316l, bioflexu i bioplastu. Różnorodność kształtów zapewni szeroki wybór wedle upodobań,  od prostych i zakręconych kolczyków do piercingu nosa typu nostril, kolczyków do nosa D-ring, kółeczek do nostrila,  podkówek i kółek do septum oraz wygodnych clickerów do nosa w wielu wzorach.

Kolczyki do nosa

Kolczyki do nosa, szeroki wybór kolczyków do piercingu nostril oraz septum od kolczyków prostych, przez zakręcone pigmeje, po kółeczka oraz d-ringi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl