Artykuły
Rodzaje kółeczek do piercingu

CBR, Clicker, a może rozginane, czyli rodzaje kółeczek do piercingu.

Jeśli nie wiecie jakie kółeczko najlepiej wybrać do nosa, a jakie najlepiej sprawdzi się jako kolczyk do helixa czy concha, to ten poradnik nieco rozjaśni Wam sytuację.

Jeśli szukasz idealnej biżuterii do sutków, to jesteś w dobrym miejscu. W sklepie internetowym Pierce Me Up Now znajdziesz kolczyki do sutka, które pozwolą Ci podkreślić swój indywidualny styl. Piercing sutków, choć znany od tysięcy lat w ostatnim czasie stał się szczególnie popularnym trendem. Coraz więcej osób decyduje się na przekłucie jednego lub dwóch sutków i ozdobę w postaci oryginalnej biżuterii.

Kolczyki do sutka

Stalowa sztanga Stalowa sztanga
Cena:

10,00 zł

zobacz więcej

Kolczyki w sutku nie zawsze są widoczne, ale mogą uwidaczniać się pod ubraniem, wzbudzając ciekawość. Dla wielu osób kolczyki w sutkach to zmysłowy rodzaj biżuterii, który może rozbudzić wyobraźnię. Sprawdź, jakie kolczyki do sutka dostępne są w ofercie sklepu Pierce Me Up Now.

Kolczyki do sutków od Pierce Me Up Now

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kolczyki do sutków, których cena, jakość wykonania i design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Asortyment obejmuje takie kolczyki jak m.in.:

  • tytanowe kolczyki do sutka,
  • złoty kolczyk do sutka,
  • kolczyk do sutka z kryształowymi sercami,
  • kolczyk do sutka sztanga z kwiatowymi motywami,
  • złoty kolczyk do sutków typu clicker.

Znajdziesz tu również kolczyk do sutka z tytanu chirurgicznego g23 oraz szeroki wybór sztang ozdobnych ze stali chirurgicznej 316l z ozdobnymi kuleczkami, nakrętkami, kryształkami i zawieszkami. Najbezpieczniejsze kolczyki do sutka to sztangi, w przypadku kolczyka na sutek damski sztanga ma grubość 1.6 mm, natomiast na dużo mniejsze sutki męskie zakłada się sztangi o grubości 1.2 mm.

Długość sztangi to kwestia indywidualna i zależy od budowy anatomicznej oraz morfologicznej. Bardzo modne obok tradycyjnych kolczyków do sutka są sztangi z ozdobnymi zawieszkami oraz tarcze do sutków. Zawieszki są ruchome i możesz je zakładać na specjalne okazje lub nosić cały czas, a także przekładać na sztagi do sutka np. w innym kolorze. Zapraszamy do skorzystania z tej oferty!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium